Про воду
Питна вода "Еко". Для щоденного вживання.
Культура вживання води полягає не у збільшенні кількості випитої «мінералки», яка має зазвичай чітко спрямовані лікувальні властивості, а у повній заміні водопровідної рідини (навіть фільтрованої) природною столовою водою. Саме такою є чиста питна вода «Еко», піднята з артезіанської свердловини завглибшки 282 метри з шарів, не пов'язаних із поверхнею ґрунту.
Виробництво питної води «Еко» розташоване у лісовому масиві Вінницької області. Зона видобутку не промислова, саме виробництво є абсолютно екологічним, що підтверджується міжнародним сертифікатом екологічної безпеки ISO 14001:1996.
Вода має бути чистою ще до того, як потрапила на виробництво.
Вода - це єдина жива система, яку неможливо розділити на складові, тому неможливо очистити воду, не зруйнувавши її структуру, її суть.
«Еко» — це вода, яку не торкнулась цивілізація. Вона видобувається в одному із найчистіших джерел України. Підземне море з усіх боків оточує гранітний шар, що унеможливлює будь-яке забруднення ззовні. Система природних фільтрів – пісок, глина, вугілля – сприяє самоочищенню та підтримує стабільний сольовий склад. Тільки така, інформаційно та екологічно чиста, біоенергетична питна вода може гарантувати нам здоров'я. Це і є основною цінністю води «Еко». Вона справді чиста та придатна для пиття з моменту свого народження і до появи у склянці на вашому столі.
10//11/2015
Вода - друге за важливістю після кисню джерело життя. Однак багато хто нехтує ним, змушуючи свій організм страждати від зневоднення. Через відсутність звички пити воду вас можуть супроводжувати поганий настрій, тривожність, депресія, безсоння. І це лише найневинніші прояви зневоднення.
Адже вода потрібна нам для нормального перебігу хімічних та обмінних процесів, які не припиняються ні на мить протягом нашого життя. При цьому для багатьох життєво важливих поточних процесів організму потрібна тільки свіжа вода, а випита вчора або навіть кілька годин тому не підходить.
Наше тіло переважно складається з води, при цьому найбільшому впливу зневоднення схильний наш мозок, що на 85% складається з води. Тому при нестачі води ми в першу чергу скорочуємо енергію, що виробляється в мозку, що призводить до невчасної втоми, дратівливості, пригніченості, зневіри, ослаблення лібідо, депресії, потягу до алкоголю, куріння, наркотиків.
Тому пити воду треба привчати.
Щодня потрібно випивати 30 мл простої чистої води на кожен кг вашої ваги.
ПРИКЛАД: якщо ваша вага становить 60 кг, то ви повинні випивати не менше 60кг*0,3л=1,8 л води на день (якщо ви активно займаєтеся спортом, то ця норма буде дещо вищою).
Так, випити 2 літри простої води (і це не враховуючи, соки, компоти, супи і т.д.) не так просто, особливо в холодну пору року. Адже чаї теж не беруться до уваги. Хіба що слабкі трав'яні чаї та фруктова вода можуть замінити просту воду, норму якої необхідно випити. Тому необхідно усвідомлено привчати себе до звички пити воду.
Ось 4 простих поради для кращого і швидшого звикання та доведення до автоматизму цієї звички:
1. Зробіть воду доступною: нехай у вас завжди під рукою (на вашому робочому столі, на кухні, в зоні відпочинку) буде пляшка/склянка/графин з водою. Це основне та головне правило. Перебуваючи у полі вашого зору вода сама нагадуватиме про себе.
2. Додайте "фарб": зробіть воду більш привабливою. Додайте до неї фрукти/овочі/ягоди/зелень/мед, все те, що ви любите. Залишивши таку воду на ніч у холодильнику, до ранку ви отримаєте незабутній коктейль смаку та аромату. Пити таку фруктову воду буде набагато смачніше, корисніше та й просто веселіше.
3. Використовуйте соломинку: так-так, купіть пачку соломинок та пийте з неї воду. Не знаю, як це діє, але чи діє! Самі спробуйте.
4. Зафіксуйте час: встановіть на одному зі своїх девайсів нагадування в який час вам потрібно випити склянку/півсклянки води. Так і відзначте: «водний годинник». Наприклад, якщо ви випиватимете кожні 2 години, починаючи з ранку, по склянці води, то за день вип'єте не менше 2 літрів води. Необхідність у таких нагадувань з часом відпаде сама собою, коли поглинання води увійде у звичку.
Ольга Фоміна
Консультант із здорового способу життя,
лицензований тренер нового для України
виду фітнесу Kangoo Jumps, блогер
За матеріалами з сайту www.panno4ka.net